• 14 CZE 19

Arte Cultura Filosiofia Formazione Media Lettere Teologia Società.

Po raz czwarty z rzędu Katedra Italianistyki Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Szczecińskiego we współpracy z Dipartimento di Studi Umanistici dell’Università di Foggia podjęła się organizacji międzynarodowej oraz interdyscyplinarnej konferencji: Religio. Arte Cultura Filosiofia Formazione Media Lettere Teologia Società. Tematem przewodnim tegorocznej edycji konferencji będzie Indywidualność i Wspólnota. Individualità e Comunità.

Cykl konferencji RELIGIO jest wynikiem wieloletniej współpracy naukowej między Katedrą Italianistyki i Wydziałem Nauk Humanistycznych w Foggi.

Dwudniowa konferencja odbędzie się w dniach 17 i 18 czerwca na terenie Wydziału Nauk Humanistycznych Uniwersytetu w Foggi.

Program konferencji : Manifesto Religio 2019